Před 6 lety, jsem si nechala udělat u paní Katherine horoskop, pro svou právě narozenou dceru. Tehdy jsem si ho přečetla, založila ho a přiznám se, že jsem na něj úplně zapomněla. Než šla dcera poprvé do školy, tak jsem ho znovu vytáhla a s údivem lapala po dechu, jak moc je přesný. Moje dcera je přesně taková, jak je zde popsáno a rozhodně nemohu říct, že bych výchovou něco pozměnila. Neuvěřitelné!

Zdena Vosáhlová

Před dovolenou jsem požádala paní Katherine, aby mi schválila termín dovolené, protože se jednalo o dalekou cestu. Dovolenou jsem měla již zaplacenou a tak mne její varování, že tam zažiji nehezké věci a potíže, zklamalo. Nechtěla jsem věřit a přesto jsem odjela. Byla to moje nejhorší dovolená. Letiště poslalo naše kufry na druhý konec světa, onemocněla jsem a byli jsme okradeni. Do té doby jsem brala astrologii tak trochu jako něco, čemu vlastně moc nevěřím. Tohle mne přesvědčilo.

Lída Junková

Měla jsem týden před svatbou, když mi kamarádka darovala poukaz na konzultaci u paní Katherine. Astrologie mi nic neříkala, ale dárek je dárek a tak jsem se tam vydala. Paní Katherine se podívala do počítače a první věta, kterou mi řekla byla - nevdávejte se. Nedokázala jsem to zastavit a vlastně jsem jí ani nevěřila, protože jsme s partnerem již 5 let žili. Rozvedli jsme se za půl roku po svatbě.

Jana

Kdysi pred asi 10 lety jste mi sestavila horoskop. Byla jsem v tizive zivotni situaci a ptala jsem se....neverila jsem tomu co se tam psalo...ze zbohatnu,budu cestovat po celem svete a ma prace(kterou jsem jiz tehdy milovala a dle Vas byla dobre volena)mne skvele uzivi a bude naplnovat. Take se to vse melo stat po smrti blizke osoby...naplnilo se vse ac naprosto neocekavane a zvolna to pokracuje tak jak je dano...snazim se tyto dary naplnovat uzivat a pouzivat. Patri Vam muj velky dik -ten vas horoskop je jako mapa, ukrocit bokem se lehce da, ale cesta je nekde uprostred a da se vytusit

Jitka

 

Astrologie

 

ASTRO PORADNA

Nebudu vám tady vyprávět o tom, jak mocná je tato KRÁLOVNA EZOTERICKÝCH VĚD. Je třeba to zažít a pak si udělat vlastní názor. Jednoduše řečeno, astrologie umí  rozluštit plán vašeho současného života. Okamžikem narození nás postavení planet "naprogramuje" a podle tohoto programu, jde celý náš život. Není to však náhoda. Tento plán současného života si stanovujeme sami, tam kdesi v astrálních pláních, podle toho, co se chceme právě naučit a pak už jen čekáme na vhodné konstelace, abychom ho mohli realizovat. Setkat se s lidmi, s nimiž máme něco dořešit, splatit dluhy, které jsme si na Zemi minule zanechali, napravit co je třeba, či si vyzkoušet co dokážeme. 

Možná si myslíte, že se znáte, ale věřte mi, že spíše tušíte a že budete překvapeni, jak málo toho o sobě víte. Pomůže vám to slyšet a ujasnit si, kdo vlastně jste a kam kráčíte. Ano, doslova. Dozvíte se, jaké máte vlastnosti, talenty, jak bude v hrubých rysech vypadat váš domov, rodina, partnerské vztahy, jak to bude v tomto životě s penězi, jakou budete mít životní filosofii, kdo a co se stane vaším nepřítelem a jací budou přátelé... Dozvíte se, jaká práce je pro vás vhodná a kde najdete své poslání. Zajímavé ne? Ovšem co s tím uděláte už vám nepovím. To je na vás, na vaší šikovnosti, jak své možnosti a dispozice využijete či zda je promrháte. Ano, život se dá nenaplnit, jste-li nerozhodní a šance necháváte odejít, jste-li ovlivnitelní a necháváte si radit od těch, kteří o vašem plánu duše nemají potuchy, jste-li bázliví a tak raději neděláte nic... Jednou z toho bude člověku smutno, to mi věřte, protože času máme všichni jen určité množství a je škoda jím plýtvat na cestách do slepých uliček či stáním na rozcestích. I když pravda,  všechno je zkušenost, vše špatné je k něčemu dobré, byť by to bylo poznání, že tudy cesta nevede. Jen to není produktivní. 

No a tohle vše, se můžete samozřejmě dozvědět i o svém partnerovi a pochopit, že se zlobíte či čekáte zbytečně. Nezmění se, bude sám sebou a je užitečné vědět, kým vlastně je a co si přišel žít, kam má namířeno. Možná, že se milujete, ale vaše cesty jste si nenaplánovali stejným směrem. Možná máte rádi naději a iluze, pak je to v pořádku a můžete radostně roky doufat a čekat, že se něco stane a on se změní. Pokud však neradi ztrácíte čas, nervy a slzy, pak je možná dobré nahlédnout realitě zpříma do očí, nechat si na partnera v srdci krásnou vzpomínku na milé setkání,  a jít dál. 

Patříte-li k těm kteří se nebojí a rádi si řídí život, pak vás bude zajímat, co vám jde do cesty. Není zde místo na slova: "...chci slyšet jen to hezké..." Máte-li na jazyku takovou větu, pak bude lepší se neptat a astrologům se zdaleka vyhýbat, prostě slunce stále nesvítí a i každý den se světlo změní ve tmu. Je to tak i s námi a vědět, je možná někdy drsné, ale rozhodně užitečné. Vzít si úvěr, když vám jdou do cesty finanční potíže znamená, uříznout si pod sebou větev. Vdávat či ženit se ve chvíli, kdy jde do domu manželství škodící planeta, je předurčenost k rozchodu. Chtít žít jako kamarádka či maminka a babička je sice hezké, ale ony měly jiný plán života a učí se jiné věci, vy to tak možná mít nemáte a proto to nejde. Jít na operaci ve špatnou dobu znamená komplikace všeho druhu a je lepší se jí vyhnout, nejsme-li zrovna masochisté, kteří trpí rádi.  Přitom by stačilo počkat na lepší dobu a vše by proběhlo bez potíží. Jen prostě tenhle vlak nejede kam bychom chtěli a kam jsme si právě umanuli. Ale máme svobodnou vůli a tak si můžeme vždy vybrat, jak se rozhodneme. Astrologie nikoho nenutí, prostě předvídá a protože lidstvo už 5.000 let sleduje, jaký vliv má na lidi určitá nebeská konstelace, prostě ví, co taková konstelace přinese. Já osobně dávám přednost tomu vědět s čím se záhy utkám, a mít čas se na to připravit, či takovou událost odklonit. Není na místě se hroutit, že něco nepříjemného přijde, je na místě s tím něco včas udělat a vylepšit tak situaci nejvíc, jak je to možné. Setkám se s tím tak jako tak, jen o chvíli později, připravená či nepřipravená.  

Někdy jsou potíže dočasné, dané pohybem planet,  někdy jsou dané předurčeností, programem  daným okamžikem narození. Dočasné těžkosti pominou samy s odchodem škodící planety. Potíže získané tím, že se ve vás něco poničilo, např. těžkými životními situacemi, lze vyléčit. Nejtěžší a nejodolnější jsou potíže dané tím, že máte danou oblast poškozenou v horoskopu. V takovém případě je třeba hledat cestu, jak žít jinak či jak se s tím vyrovnat.  Dosud nevím, jak změnit plán, který jsme si přišli žít a za 16 let profesionální astrologické praxe jsem dosud jsem neviděla nikoho, kdo by svůj plán duše zásadně změnil. Jinak řečeno, neuděláme ze sebe pozitivním myšlením kosmonauta, pokud k tomu nemáme v horoskopu dispozice. Můžeme opravit krizové momenty, jsou to výzvy a ani to není snadné, je třeba je přeprogramovat hluboko v duši. Snažím se tedy věřit v moudrost mé duše, která si takový život nastavila. Věřit že ví co dělá, i když to z pozemského hlediska není snadné ani lehké a vylepšovat co se dá v rámci programu, který mám. 

Tohle jsou věci, které vám umím říct, které astrologie umí poznat. Ano, je to cesta pro odvážné a pro ty, kteří chtějí svůj život aktivně utvářet.