CITOVÉ PROŽÍVÁNÍ

Možná to znáte.

Pokud máte například Lunu ve znamení Raka, pak budete mít silný vztah k rodině, pevnou vazbu k domovu a svému domu či bytu, budete starostliví, budete mít sklon o své blízké pečovat, ochraňovat je. Ve vašem životě může v dobrém či zlém hrát významnou roli maminka a budete obecně řečeno, vyznávat tradiční hodnoty a jistý konzervatismus.

Jste-li žena, budete se takto chovat jako maminka a manželka. Jste-li muž, budete takovou ženu hledat. Obé pohlaví však bude takto věci prožívat a taková bude citová stránka majitele takové konstelace. Je ideální, když se setkají lidé, kteří to mají stejné či alespoň slučitelné.

Co když ale spojíte svůj život s člověkem, který to tak nemá a má to třeba naopak? K tomu stačí selský rozum a člověk nemusí být astrolog, aby si uměl představit, jak to bude vypadat, pokud bude váš protějšek mít např. Lunu ve Vodnáři, která vyznává nekonvenčnost, svobodu a nezávislost. Takový člověk pak nemá rád tradice, jakékoli omezování ho svazuje, působí chladně, odtažitě, je racionální a nepodléhá emocím, rodina ho příliš nezajímá, dává přednost tomu, chránit svět, vesmír a přilehlé okolí…

Tady nepomůže pláč, prosby, vysvětlování, hrozby, naděje, doufání, čekání… Takový člověk to prostě má jinak a je na místě to přijmout. Chcete-li být sami sebou, pak musíte zůstat u toho, jací jste se narodili a zůstat věrní své Luně, svému prožívání a celkově svému nastavení osobnosti danému v okamžiku narození.

Možná si říkáte: “Já ho ale miluju!”
Přátelé, co je to láska? Hluboký cit, který k někomu chováme, ale ten si často pleteme s fyzickou přitažlivostí danou chemií mezi námi. Může to být i cit, který si přenášíme z jiných životů aniž tušíme, že jsme s tímto člověkem již nějaký vztah prožili. Naše duše si to pamatuje a my se podvědomě snažíme pokračovat, jenže tento život již na to tentokrát nastavený není, máme tentokrát poznávat a učit se jiné věci. Může to být cit, který mezi vámi panoval kdysi, na začátku vztahu v současném životě, který ale již vyhořel a je čas ho opustit. V každém případě se ptejte: Proč chci být s člověkem, který o mne nestojí, trápí mne, nechce se mnou být, nemiluje mne…? Chcete-li být šťastní, pak to musíte změnit. Je těžké přestat milovat, ale můžete si říct, že taková láska a cit není k životu. Patří jinam, do minulých životů, do budoucích životů, prostě jinam. Chci-li být šťastná, šťastný, je třeba žít tady a teď a prostě BÝT ŠŤASTNÝ. Jinak, jinde, s jinými lidmi, prostě jakkoli. Ale neztrácet čas a zdraví tam, kde nedostávám to, co potřebuju.

Do obchodu si také chodíme koupit to, co tam nabízejí a i když se nám tam líbí a máme ten obchod rádi, nečekáme, že nám tam prodají to, na co nejsou zařízení, co nemají v sortimentu. Můžeme doufat a věřit, že v drogérii začnou prodávat salám, ale budeme čekat zřejmě dlouho a možná navždy. Lepší je se vydat hledat obchod, kde se nám bude také líbit a kde mají salám, který si představuju.

Řekněte si: “Je to můj program”. Nechme nyní stranou, kde jste k němu přišli, ale rodiče a původní rodina, v níž se obvykle zdroj partnerských problémů hledá, to není. I rodina a rodiče jsou už realizací programu, který jste si z nějakého důvodu přinesli na svět. Máte-li v programu trpět, pak budete trpět a budte do té doby, dokud s ním něco neuděláte, dokud ho nezměníte. Bude jedno, jestli je to Boženka nebo Růženka, Toník nebo Honza. Prostě to tak budete, protože je to VÁŠ program a VY si přitahujete věci a lidi, kteří vám ho naplní. Jsou však tací, kteří trpí rádi, i to je realizace programu a v takovém případě jim není pomoci. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Tato slova jsou určena těm, kteří trpět nechtějí a ptají se, kde je chyba a co s tím mohou udělat.

Nová doba je o hledání jiných forem vztahů, ty staré přestávají fungovat. Je to zároveň úžasná doba, protože budeme mít možnost se zbavit starých programů a karmických zátěží, které nás pronásledovaly staletí. Nebojte se jí a využijte čas, který máte k tomu, se posunout.

Postavte sebe na první místo. ptejte se CO CHCI?!! Co stojí za tím, že chcete konkrétního člověka? Přejete si se trápit? Přejete si být zraňovaní? Asi odpovíte NE! Chci s ním být šťastná, šťastný! Pak tedy si postavte jako prioritu CHCI BÝT ŠŤASTNÁ a to, JAK, postavte do kolonky PROSTŘEDEK JAK. Ale je to skutečně jediná možnost jak být šťastná či šťastný? Být s tímto konkrétním člověkem který má více želízek v ohni, který o mne příliš nestojí, kterému na mně příliš nezáleží?… Možná jsou i jiné možnosti jak být š’tatní.
Zkuste je hledat.

Možná to spojujete s ekonomickou jistotou. Možná s tím, že si neumíte představit být bez sexu,
možná se strachem ze samoty… Co je skutečný důvod? Najděte ho a pak hledejte kroky, jak ho naplnit jinak.

Nové cesty jsou vždy spojené s nejistotou a obavami, ale po pár krocích se obavy rozplynou a vy se rozběhnete vstříc novému dobrodružství. Nevěříte? Zkuste to!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *