Patchworkový DIÁŘ  pro ženskou duši "BY  KATIE"

                                              ČAS...

Náš čas je doba, kterou máme vyměřenou k pobytu na planetě Zemi. Zdánlivě je ho spousta, ale jen zdánlivě. Záleží na tom, jak s ním naložíme. Můžeme ho využívat smysluplně i jím plýtvat a promrhat ho.

Na světě je tolik nádherných a zajímavých věcí, které stojí zato prozkoumat a poznat. Na to však potřebujeme ČAS. Jenže času máme jen 24 hodin denně a tak, chceme-li do každého dne vsunout něco zajímavého, co nás posune ke splnění našich snů, musíme čas plánovat.

Ne, nemám na mysli být otrokem plánování, mám na mysli rozvrhnout si denní nutnosti tak, aby každý den zbylo trochu času na to, co nám dělá radost a co způsobí, že ať byl den jakýkoli, můžeme si večer říct: “To byl hezký den, mám z něj dobrý pocit, nebyl promarněný”.

Spousta lidí žije v budoucnosti. Domnívají se, že mají spoustu času a to, co jim dělá radost, lze odsunout na “až pak”. Zítra, o víkendu, v létě, v zimě, o dovolené, až budu mít víc peněz, až budou děti velké, až půjdu do důchodu… Jenže takováto “…až pak…” nemusí nastat, protože záludností času je, že nevíme kolik ho vlastně máme. Naše pozemská pouť může kdykoli skončit, či se ze dne na den natolik změnit, že svá “…až pak” nikdy neuskutečníme.

Můj tatínek mi říkával: “Neplýtvej časem, jednou ti bude chybět”. Neviděl rád mé povalování či bezcílné bloumání, učil mne dávat životu smysl, směr a cíl. Všimla jsem si, že když si nic neplánuji, nic nestihnu. Když si naplánuji úkoly dva, jeden z nich nestihnu. Když si jich naplánuji deset, jeden z nich nestihnu. Záhy jsem se naučila používat diáře, kam jsem si psala, co ten den chci stihnout, zařídit, zažít, naučit se…a užívala si hezký pocit, když si odškrtávám, co jsem dodržela.

Miluji diáře a baví mne krásné diáře. Nenechávám druhé čekat, protože to považuji za neúctu k jejich času. Náš čas je největší dar, který můžeme někomu dát, protože dáváme kus svého života, který už nikdy nezískáme zpět.

Kéž je vám tedy diář By Katie k užitku i ku radosti.

 

Na těchto odkazech se můžete podívat na videa, která jsou na mých FB stránkách.

https://www.facebook.com/diarbykatie/videos/1874494869234397/?fref=mentions

https://www.facebook.com/katherine.koting.90/videos/1619156144790772/

https://www.facebook.com/katherine.koting.90/videos/1615546058485114/

Dekorace desek diáře jsou pouze ukázkou, jak si můžete diář dozdobit sama.

   Patchworkový diář obsahuje:

 • 224 stran celobarevného  textu
 • kalendárium na rok 2018 a 2019
 • zamyšlení na každý měsíc
 • měsíční plán
 • týdenní plán 
 • dny rozdělené na dopoledne, odpoledne a večer
 • tabulku příjmů a výdajů pro každý měsíc
 • shrnutí, co se v daném měsíci povedlo a za co lze být vděčná
 • Kalendář je nedatovaný - lze si doplnit data osobně a lze ho začít užívat kdykoli během roku.    
 • Má formát A5,  kroužkovou mechaniku se 6 kroužky.    
 • Materiál desek: filc, lze si ho libovolně dozdobit pomocí lepidla na textil, viz ukázky.  
 • Gramáž papíru 100g
 • Rozdělovače /5 ks/ ani dekorace nejsou v ceně diáře, ale lze si je samostatně dokoupit

 

 

 

Z důvodu změny obchodních podmínek společnosti zajišťující automatický prodej, směrujte prosím o objednávky na mail: katherine.koting@gmail.com, či Fler.cz, nikoli přes objednávkový formulář na těchto stránkách. Děkuji.