Knihu „DÍTĚ Z HVĚZD“ jsem přečetla jedním dechem. Je to velice silný životní příběh autorky Katherine. Pro mě je v příběhu hodně věcí, se kterými rezonuji a dalo mi to možnost podívat se na dané oblasti mého života z jiného úhlu pohledu. Vřele tuto knihu doporučuji všem, kdo hledají odpovědi na otázky ve svém životě a jsou ochotni si připustit, že všechno se vším souvisí a vše co je tady a teď jsou lekce související s minulými životy.

Renča Klabanová

 

 

DÍTĚ  Z  HVĚZD

DÍTĚ Z HVĚZD, aneb kniha, z níž jsou mimozemšťané nadšení a pozemšťané rozpačití

Je to příběh inspirovaný mým životem, o tom, jak byly a jsou věci kolem mne jinak. Je to příběh o tom, jak jsem našla svou spřízněnou duši a záhy ji ztratila, protože ona si nevzpomněla, kým je a proč tu je. Je to příběh o návštěvách z vesmíru, o komunikaci s bytostmi bez těla, o hledání, jak půjdou věci které nejdou, o nešťastných láskách, které se ukázaly být velkým štěstím. O životě s duchem, Reptiliánem, vzpomínkách na jiné životy a o tom, jak jsem našla štěstí tam, kde ho nikdo nehledá. Je to příběh o tom, jak jsem se probouzela a uvědomovala si více a více, kdo jsem a proč tu jsem.

Dávám zde čtenářům nahlédnout do duší bytostí, které přichází na tuto planetu, aby jí, v pro ni těžkých dobách, pomohly. Vesmír posílá na zemi bytosti z jiných planet, aby tu provedly změny a pozvedly vědomí pozemšťanů. I vesmírné bytosti  však vstupem na tuto planetu zahrne závoj zapomnění a ony se cítí dezorientované. Jejich odlišnost však vyplouvá postupně napovrch a ony, aniž si to mnohdy uvědomují, realizují úkol, pro který na tuto planetu přišly. Tato kniha je určena rodičům a učitelům dětí, které se dnes nazývají INDIGOVÉ.

Kniha je určena všem, kdož se sami cítí jiní a nevědí proč. Kéž tedy kniha pomůže k probuzení a k pochopení. Kéž usnadní život těm, kdož přichází planetě Zemi pomoci a cítí se tu ztracení, odmítaní, nechtění a nemilovaní. Kéž pomůže jejich okolí, které si s nimi neví rady. 

 

Milá Katherine, Ani nevím jak bych začala... Je mi třináct a už dlouho mne něco nutí Ti napsat. Jsi SUPER. Moji rodiče se před cca rokem rozvedli a v té době jsem začala utíkat před realitou a cítila jsem, že se světem, jaký jsem ho vnímala nedokážu splynout. Moje cesta vedla k esoterice. Po přečtení tvé knihy Dítě z hvězd se mi začal otevírat úplně jiný svět a nekonečně mnoho možností. Už dříve jsem věděla, že tu nejsme sami, ale brala jsem to za výplod mé fantazie. Ve chvíli, kdy jsem se o esoteriku začala zajímat, zjistila jsem, že se nejedná o pouhý výplod fantazie a že nejsem jediná, kdo to takhle cítí. Později jsem se začala zajímat o anděly. Koupila jsem si karty od Doreen Virtue - Indigoví andělé a zbožňuji ,, věštění'' s nimi. Cítím z nich velkou energii. Díky těmto kartám jsem zjistila, že jsem Indigo a mám své poslání. Navíc dokážu vnímat auru - jakousi energii kolem těla živočichů i rostlin, ale to ty asi víš. Jen mě mrzí, že lidi v mé věkové kategorii nic takového nepřitahuje a nezajímá. Také mě přitahuje astrologie, ale nevím, jak začít. Touto zprávou Ti chci taky moc poděkovat za sepsání tak úžasné knihy. A hlavně díky tobě jsem zjistila, že nejsem sama. Všude je tolik pozitivních energií a stačí je umět přijímat. Prostě moc Děkuji...

Eli Provazníková