Za paní Katherine jsem přišla v době, kdy mi manžel oznámil, že mne opouští. Zbořil se mi svět, protože mne to nikdy nenapadlo, myslela jsem, že nás se to, že se lidé hojně rozcházejí, netýká. Nevěděla jsem co mám dělat, neměla jsem vlastní peníze, manžel mi přístup k účtu zablokoval... Situace byla prostě neutěšená a mně se nechtělo žít. Užívala jsem antidepresiva a brečela kudy chodila. Paní Katherine má dar člověku ukázat světlo v temnotách a já od ní odcházela po dvou hodinách s úsměvem a odhodláním, že tohle mne nezlomí.

Helena

Když mne opustila přítelkyně, tak jsem se pokusil o sebevraždu a dostal se do psychiatrické léčebny. Po několika týdnech jsem byl propuštěn ale tyto myšlenky se dostavily znovu. Jezdil jsem kolem cedule paní Katherine roky a tak mne napadlo, že to bude ještě poslední možnost... Vzala mne ihned a já po dvou hodinách odcházel s chutí žít a jít po mnoha měsících s kamarády do hospody. Další terapii jsem již nepotřeboval a léky dodnes žádné neužívám.

Josef

Můj vztah s přítelem byl špatný. Věděla jsem to, ale nechtěla jsem si to přiznat a stále doufala. Paní Katherine mi nemilosrdně řekla, že náš vztah už nemá šanci a že to, co považuji za hlubokou lásku z mé strany, je vlastně hluboká závislost. Otevřela mi oči a já si najednou uvědomila, jak jsem se roky obětovávala něčemu a někomu, kdo si mne vůbec nezasloužil a vlastně o to ani nestál. Dnes mám nového přítele a jsem moc ráda, že jsem našla sílu odejít.

Dana

 

Partnerská poradna

 

Partnerská poradna

Moje partnerská poradna vznikla před lety, když jsem si uvědomila, že partnerské vztahy jsou tématem č. 1, na které se lidé chodí ptát do mé astroporadny. Za 16 let, kdy se věnuji profesionálně astrologii, se mne ještě nikdo nezeptal na politiku či světové události. Zato na vztahy se ptá každý. 

K mému údivu, se nechodí lidé ptát, jak se k sobě hodí, před svatbou. Mají v tom jasno, jejich láska je nesmrtelná. Přicházejí až o pár let později, utrápení, rozbití a nechápou, co se to s jejich nekonečnou láskou stalo. Kde je ten úžasný člověk, kterého si brali a jak se nyní může takhle chovat? Jak to, že je samotné přestal bavit a zamilovali se jinde? Co se to stalo? 

Lidé, kteří přichází do mé partnerské poradny, obvykle začínají již několikáté kolo pokusů o vztahy a tak vědí o životě své. Přicházejí se zeptat, jak se hodí ten či onen, vědí, že spoléhat na chemii už nemohou. Kupodivu nepřichází mnoho lidí, kteří by přišli s partnerem a chtěli řešit problém společně. Spíše si individuálně řeší problém tak, že si nechají vstoupit do života třetí osobu a pak se v tom motají a na řešení stávajícího vztahu nezbývá chuť. Rozchody jsou prostě fenoménem doby. Více o tom, co se ve společnosti děje, viz má kniha UTRÁPENÝM ŽENÁM, KTERÉ SE PTAJÍ "PROČ?" či jste-li ve fázi rozchodu, pak e-book ROZCHOD JAKO ŠANCE. 

Co vám tedy mohu nabídnout? Povím vám, jak je nastavena vaše předurčenost v oblasti vztahů, jaký typ vztahů jste si přišli žít, jací partneři se vám budou líbit, co podvědomě očekáváte od partnera a zdali tomu ten, kterého jste si vyhlédli či máte doma, odpovídá. Povím vám, co vám jde do cesty, zdali je otevřená či se do ní valí překážky. Povím vám, zdali je vaše láska skutečně láskou, či je to synonymum závislosti či vysněná představa. Povím vám, jaké má vztah vyhlídky a zdali kráčíte s partnerem stejným směrem, či se vaše cesty odklánějí. Všichni totiž jdeme od někud někam a někdy je to jen setkání na krátkou chvíli, než přijede náš vlak, do něhož bychom měli nastoupit, abychom dojeli tam, kam máme namířeno. 

Nebudu vás přesvědčovat, abyste zůstali tam, kde jste za každou cenu, protože taková cena bývá vysoká a platí se zdravím. Může mít smysl, pokud je vaší lekcí, kterou jste se přišli učit trpělivost, zodpovědnost a spolehlivost.  Pokud však je vaše učební látka jiná, pak je lepší zůstat sám sebou, sebrat síly a kufr a odejít. Rozchod vždy bolí a ty, které jsme milovali neopouštíme s lehkostí, ale je to jako se zubařem. Víme, že to bude chvíli bolet, ale pak bude dobře. Když zákrok nepodstoupíme, bude to bolet stále a víc a víc. Pokud zůstanete tam, kde jste už dávno neměli být, šance, které vám vesmír posílá, vás nenajdou. Tahle adresa je pro vesmír zrušená a vy získáte časem pocit, že je vše tak nějak špatně. Život musí jít kupředu nebo začne zahnívat a to je škoda. Je tu tolik krás a zajímavých věcí, které stojí za to poznat! Tak se nebojte žít a nezůstávejte na místě, kde vám není dobře či se k vám nechovají hezky. 

Chcete-li tedy pohlédnout vyhlídkám zpříma do očí a vědět, jak se věci mají, pak se na vás těším. 

 

 

 

 

 

Můj manžel byl u Vás letos v lednu a ta změna, která u něj nastala je neskutečná. Od té doby nepije, je klidnější a celkově se máme mnohem lépe. Vím,že je to hlavně jeho zásluhou, ale i Vám jsem chtěla upřímně a od srdce poděkovat. Vážím si toho,co jste pro nás udělala.

Lucie