Jak se naučit rozumět, proč se lidé chovají jak se chovají

Máte problém se vztahy?  Tohle může být řešení!

Také máte trable s láskou? Už jste zkusili všechno možné, abyste překonali to překonali a stále nic? Zdá se vám, že jste vyfasovali tolik problémů, kolik druzí na několik životů? Připadá vám, že kdosi či cosi sabotuje vaše snahy získat co chcete? Máte pocit, že vstup na planetu Zemi byl omyl?

Znám to. Nic není tak frustrující, jako stále dokola se rozcházet. Nic není tak skličující, jako stále dokola věřit, že tentokrát to již musí vyjít a zase nic. Nic není tak bolestné, jako potkat člověka, o němž si myslíte, že k vám patří a on chce někoho jiného. Prožíváte citové turbulence, horem dolem hledáte kde děláte chybu, posloucháte od rodičů, jak jste nemožní a neschopní, když si neumíte najít partnera. Tolik se snažíte, ale nikam to nevede. Je ponižující, stále dokola selhávat a být odmítaná či odmítaný i když víte, že jste kvalitní bytost. Je trapné a nedůstojné stále dokola absolvovat schůzky naslepo, sex na jednu noc a probouzet se s kocovinou, že to zase není ono. Není to vaše chyba. Skutečným důvodem, proč se věci nedaří není vaše neschopnost,  možná jen, že se máte učit v životě něco jiného nebo možná máte předurčenost, žít jinak než v páru, možná máte jen období, které vám nedovolí, žít a mít co chcete.  Jak to máte ale musíte zjistit. 

Donedávna byla jediným způsobem, jak se osvobodit z tohoto bludného kruhu selhávání, metoda pokus-omyl, která dávala naději, že jednou už to musí vyjít, to je přece zákon statistiky. Doba se ale mění a já jsem moc ráda, že se s vámi mohu dnes podělit o KURZ ASTRONAVIGACE ŽIVOTEM, který jsem vytvořila k tomu, aby pomohl lidem, jako jsem já a vy odhalit, proč se nám vztahy nedaří. Kurz je koncipován tak, aby vám umožnil poznat vaši předurčenost, neboli to, co jste si přišli žít a aby vám pomohl si vybrat partnera, který se k vám hodí. Viděla jsem tisíce horoskopů a věřte mi, že jen velmi málo šťastných lidí. Přitom mnohdy by stačilo málo. Lépe si vybírat a dělat věci ve správnou dobu.

Tento kurz vás jednoduchým způsobem provede tajemstvím královny ezoterických nauk - astrologie. Naučí vás rozumět podivným čárám a symbolům, které vídáte v tajemném kolečku. Kurz je unikátní tím, že nemusíte nikam cestovat. Můžete ležet ve vlastní vyhřáté posteli a na notebooku poslouchat videa, či si pročítat e-booky s informacemi a prohlížet si, jak se k vám kdo hodí a proč je jaký je. V následující ukázce se můžete podívat, jak bude kurz vypadat.

K tomu ode mne dostáváte BONUS ve formě 60 minut osobní skype konzultace se mnou, při níž se můžete vyptat na cokoli, co vám nebude jasné. 

Od této chvíle tedy již budete až do konce života vědět, kdo před vámi stojí. Budete vědět, jak tento člověk přemýšlí, jak věci prožívá a jak jedná. Porozumíte tomu, jakou  má předurčenost a je-li vhodný pro partnerství s vámi.Tento kurz pro vás bude znamenat konec tápání. Budete vědět, proč se věci dějí a dá vám možnost vzít svůj osud do vlastních rukou. Naučí vás rozumět lidské povaze a to vás ve škole neučili. Ušetřit si trápení s nevhodnými lidmi, rozumět svým dětem, partnerovi, spolupracovníkům... Vědění vám zůstane i kdybyste o vše přišli.

Jste připraveni začít? V tom případě bych řekla, že budete chtít vědět, kolik peněz budete investovat. V minulosti získat přístup k těmto informacím, byla návštěva astrologa, která stojí obvykle kolem 1.500,-Kč a mnohdy i více. Navíc musíte cestovat a to stojí čas i peníze. Musíte čekat na termín, takže vaše otázky nemohou být zodpovězeny hned. Se znalostí, které vám poskytne KURZ ASTRONAVIGACE, už nikdy nebudete muset obcházet kartářky ani astrology a platit za naději, kterou vám dají.

Důvodem, proč jsem vytvořila tento kurz bylo, pomoci lidem, kteří tuší,  že to zdaleka nejsme jen my, kdo řídí naše životy. Mnohé lze opravit a vylepšit správným nastavením mysli, ale pokud je váš plán duše jiný, nepodaří se vám trvale změnit svůj život ani udělat ze sebe někoho jiného. Je to obrovské úsilí a malý efekt. Když ale poznáte svůj plán duše, svou předurčenost, můžete získat obrovský efekt za cenu minimálního úsilí. Ve škole se tyto věci neučí a já jsem si mockrát říkala, jak by bylo krásné, kdyby tyto, kdysi přísně střežené informace, byly dostupné pro každého. Je pryč doba, kdy byly přístupné jen vládcům tohoto světa. 

Jsem si jistá, že vám informace získané v tomto kurzu pomohou změnit život, ale přesto, pokud zjistíte během prvních tří lekcí z celkových patnácti, že toto vědění není pro vás, tak mi pošlete email a já vám vrátím vaši plnou pořizovací cenu bez otázek a bez potíží.

Jsem si jistá, že vám informace získané v tomto kurzu pomohou změnit život, ale přesto, pokud zjistíte během prvních tří lekcí z celklových patnácti, že toto vědění není pro vás, tak mi pošlete email a já vám vrátím vaši plnou pořizovací cenu bez otázek a bez potíží.

Už moc dlouhou dobu jste se snažili vypořádat s vašimi problémy sami a nikam to nevedlo. Vážně to může být jinak. Jenže pokud nic neuděláte, nic se nezmění. Cítit se špatně a myslet na to, nestačí. Mé motto proto zní:

                                                        MĚJ TŘI KONĚ V HARMONII - CIT, MYŠLENKY A ČINY.

Neboli, je třeba konat. Věřím, že KURZ ASTRONAVIGACE vám otevře zcela nový a dosud nepoznaný svět nebesky úžasného dobrodružství poznávání.

Představte si, že rozumíte tomu, proč se lidé chovají jak se chovají. Najednou vidíte do duší svých partnerů, dětí, spolupracovníků... znáte jejich motivy. Objednejte si KURZ  ASTRONAVIGACE  a objevte tajemství fungování vesmíru a vliv planet na naše životy! Naše předurčenost je daná, ale pouze v hrubých rysech.  My můžeme mnohé změnit, ale je třeba svou předurčenost znát. 

Co získáte?

Koupí kurzu získáte tyto výhody:

 • Kurz ASTRO NAVIGACE on-line
  v rozsahu 15 modulů, dostupný 24 hodin denně
 • Ke každé lekci e-book v PDF
 • BONUS osobní konzultaci se mnou po skype v rozsahu 60 minut zdarma
  můžete se při ní vyptat na cokoli, co vám není jasné
 • Jednu z mých knih dle vlastního výběru v elektronické podobě
  Můžete si vybrat jednu z mých tří knih, DÍTĚ Z HVĚZD, UTRÁPENÝM ŽENÁM, KTERÉ SE PTAJÍ "PROČ?" či ROZCHOD JAKO ŠANCE.
 • Slevu na astrologický software, jehož cena bude po slevě 720,- Kč.
  Software pracuje na platformě Windows, není součástí kurzu, jeho koupě není podmínkou, je však výhodou.

Reference

Koupila jsem si kurz Astro navigace, protože mám čtyři děti, které vychovávat rozhodně není jednoduché. Astrologie mi vždy připadala jako změť čar, které jsem nechápala, ale poté, co jsem se krok za krokem skamarádila s planetami a jejich povahou, je mi jasné, že to není žádné kouzlo, ale pouze stále dokola kombinace dvanácti kvalit. Už chápu, že se na mé děti nemohu zlobit a určitě mne to posunulo jako matku i jako člověka. Je to super umět nahlížet do lidské povahy.

Zuzana Jíškovámáma na mateřské dovolené

Je mi 42 let a celý život se mi nedaří vztahy. Prostě to nějak neumím. Tedy myslela jsem si to, než jsem díky kurzu pochopila, že za to vlastně nemůžu, tak to mám dáno. Ulevilo se mi, že nejsem tak nemožná. Nyní pečlivě vybírám, kdo je jaký a jestli mi to bude vyhovovat předem, dříve jsem se do každého vztahu vrhala po hlavě. Určitě mi kurz hodně dal. Myslela jsem, že o všem rozhodujeme sami, ale není to tak.

Jitka Simonová

Astrologie mne vždy fascinovala, ale netroufala jsem si ani pomyslet, že bych jí kdy mohla rozumět. Na přednášce jsem potkala paní Katherine, která o ní mluvila s takovou lehkostí, že jsem si troufla a koupila si kurz. Musím říct, že jsem na sebe pyšná, protože jsem to zvládla, nahlédla jsem do té alchymické laboratoře vesmíru a nyní vidím svět jinak. Děkuji! Je to úžasné.

Květa Drahovská