Za paní Katherine jsem přišla v době, kdy mi manžel oznámil, že mne opouští. Zbořil se mi svět, protože mne to nikdy nenapadlo, myslela jsem, že nás se to, že se lidé hojně rozcházejí, netýká. Nevěděla jsem co mám dělat, neměla jsem vlastní peníze, manžel mi přístup k účtu zablokoval... Situace byla prostě neutěšená a mně se nechtělo žít. Užívala jsem antidepresiva a brečela kudy chodila. Paní Katherine má dar člověku ukázat světlo v temnotách a já od ní odcházela po dvou hodinách s úsměvem a odhodláním, že tohle mne nezlomí.

Helena

Když mne opustila přítelkyně, tak jsem se pokusil o sebevraždu a dostal se do psychiatrické léčebny. Po několika týdnech jsem byl propuštěn ale tyto myšlenky se dostavily znovu. Jezdil jsem kolem cedule paní Katherine roky a tak mne napadlo, že to bude ještě poslední možnost... Vzala mne ihned a já po dvou hodinách odcházel s chutí žít a jít po mnoha měsících s kamarády do hospody. Další terapii jsem již nepotřeboval a léky dodnes žádné neužívám.

Josef

Můj vztah s přítelem byl špatný. Věděla jsem to, ale nechtěla jsem si to přiznat a stále doufala. Paní Katherine mi nemilosrdně řekla, že náš vztah už nemá šanci a že to, co považuji za hlubokou lásku z mé strany, je vlastně hluboká závislost. Otevřela mi oči a já si najednou uvědomila, jak jsem se roky obětovávala něčemu a někomu, kdo si mne vůbec nezasloužil a vlastně o to ani nestál. Dnes mám nového přítele a jsem moc ráda, že jsem našla sílu odejít.

Dana

 

Psycho poradna

 

Psycho poradna

Stav mysli se odráží v těle, to už dnes medicína ví. Nazývá to psychosomatickými nemocemi a mezi námi, původ v duši mají i ty nejtěžší nemoci. Potlačené emoce způsobují rakovinu a tolik lidí je nemocných. Jenže kdo z nich je nepotlačoval? Kdo z jich byl sám sebou, žil život jaký chtěl, nedělal kompromisy, řešil věci, které řešit měl...? Místo toho se lidé bojí. Bojí se ztráty partnera i když vztah za nic nestojí, bojí se zůstat sami i když je to to nejlepší k tomu, žít život svých snů. Bojí se ztrát věcí a lidí, které již k ničemu nepotřebují a kteří je brzdí, zůstávají tam, kde už dávno neměli být. Říkají LÁSKA závislostem, nejsou schopni svůj život vyřešit, opustit své trápení. Časem si zvyknou a začnou to považovat za normální, žít s lidmi, kteří je trápí, ponižují, nechtějí a neváží si jich. Zvyknou si, že život je těžký a je normální být nemocný. Nevědí, co je být sám sebou a že kdyby to udělali, zjistili by, že jsou krásnou bytostí, která si zaslouží být šťastná a spokojená. Kolem nich je houf stejně postižených a tak se zdá, že je to v pořádku TRPĚT. Ostatně, co by řekli ostatní, být jiný, lišit se, to se nevyplácí. Neměli by je rádi. 

Jenže duše se zlobí. Čekala na svou šanci se narodit v těle staletí a nyní toto tělo tuto šanci mrhá. Chce dělat jiné věci, než bylo v plánu, bojí se vykročit mimo houf, nevěří si, nechce se učit, cokoli měnit, neposlouchá. Jako zlobivé malé dítě s nímž je těžké pořízení. Duše šeptá, mluví skrze pocity ale nikdo ji neposlouchá. Život se zdá být rozbitý, nikam to nevede, věci se nedaří a vše je plné disharmonie a stejně tomu majitel těla nepřikládá žádný význam. Duše tedy přidá na tlaku a přijde nemoc, když nic tak vážnější nemoc a když stále nic, tak to vzdá. Přestane ji to zajímat, unikne do sfér kde je jí krásně a tělo začne zapomínat, ztrácet se realitě a stane se pro druhé nepochopitelným či duše ztratí zájem zcela a chce se vrátit domů, takže tělo zaniká.  Ztracený život, nikam duši neposunul, nedokázala s tělem harmonicky spolupracovat a bude muset čekat dalších pár set let v pořadníku na život a svou další šanci. No nenaštvalo by vás to taky? 

Máte-li pocit, že na tom, co říkám je něco pravdy a chtěli byste zjistit, co je vaším plánem života a zdali jste tam, kde máte být, pak přijďte do mé poradny. Nahlédneme do vaší PŘEDURČENOSTI. Budete s vaším životem moci udělat něco dříve, než nastanou potíže. Užijte si šanci tenhle život žít a ne ho pouze přežít. Je tu tolik krás a možností si zkusit kdo jste a co dokážete, jen je třeba se nebát. Důvěřujte své duši, že ví, co dělá, tenhle život vám naplánovala ona!