UKÁZKA Z KNIHY

Zodpovědnost


 

Další velkou lekcí vztahů budoucnosti bude ZODPOVĚDNOST. Jak jsem již zmínila, nechat se vést životem penisem a zduřelými hormony, není zrovna vyzrálá forma řízení života vedoucí k zodpovědnosti.

Nechci být ale nespravedlivá k mužům, ženy na tom nejsou o mnoho lépe. Neopouštějí sice tak často své děti ve jménu rozkoší, ale udivuje mne, jak krátkozraké jsou. Jakoby nevěděly, že muži v říji neodchází od rodin k medvědům, ale k jiným ženám... Tak se tedy ptám:

PROČ SI TO HOLKY NAVZÁJEM DĚLÁME?

Proč si přetahujeme manžely, tatínky a ničíme dětem domovy? Proč si bereme co je cizí? Nestálo by za to držet pospolu?

Tvrdí-li, jak je nešťastný a nepochopený, nechte ho, si to vyřešit. Bude-li volný, je to jiný šálek kávy. Proč by však něco řešil, když mu to projde?

!Nechci moralizovat, ale lidem uniká, že vše, co někomu provedeme, budeme muset sami zažít. Takový je zákon vesmíru. Vše se musí dostat do rovnováhy.

A tak musíme poznat jak to chutná a sníst kaši, kterou jsme si navařili, vrátí se lidé, kterým jsme ublížili, situace, které jsme rozehráli. Není nic, co by zůstalo utajeno. Cokoli se stalo, lze v databázi informací duše najít a znovu přečíst. To je princip regresí a hypnóz. Vím, o čem mluvím, dvanáct let pracuji s regresními terapiemi a viděla jsem mnohé. Do této databáze skutků a událostí může nahlédnout osoba, jíž se problém týká, ale i kdokoli jiný. Není tedy směšné se snažit lhát, skrývat a podvádět? !

Lidé budou mít v blízké budoucnosti stále větší a větší intuici, to je Uranská schopnost. Nebude možné před nimi něco utajit a nebudou potřebovat kartářky ani regrese.

Víc než kde jinde zde tedy bude platit: „Nedělej druhým, co nechceš, aby se dělo tobě“. Vesmír nám nic neodpustí a to jestli partner dnes zdánlivě neví, že je podváděn, nehraje roli.

Zodpovědnost za své činy, to je oč tu běží. Jak pravil Malý princ: „Člověk je zodpovědný za to, co k sobě připoutá“. A nemusí to být jen člověk, kterého si připoutá, ale i události, které svými činy vyvolal. Kdo někomu odvedl partnera či zničil rodinu, pozná, jaké to je partnera ztratit a o rodinu přijít. Vesmír má čas, počká si, až na tom bude takové osobě opravdu záležet.

Namítáte, že to tady dělají všichni? Ano, to je pravda. Však také tyto lekce převýchovy potřebujeme všichni jako sůl. Kárat duši, vysvětlovat co udělala špatně, moralizovat? Zbytečná snaha.
„No, já vím, to nebylo hezké...“ odpoví duše, a když jí otrne, bude pokračovat. ̈ Průměrná pozemská duše příliš učenlivá není.

Vesmír má systém převýchovy duší promyšlený. Nechá je to zažít. To je pak mela! „Já chudák!, Proč se mi to děje? To on/ona/! Zničil/a/ mi život! Hajzl!“
Bohužel si nepamatujeme, za co platíme, ale věřte, že vesmír vede přesné účetnictví. Nestane se nám nic, co by nebylo ku prospěchu naší převýchovy. Jen nikdy nevíme, kdy sejeme a kdy sklízíme, takže argument: „On si začal!“, je trochu dětinský.

Inu, až pochopíme, že jsme za své činy zodpovědní, že není nic, co by o nás nebylo ve vesmíru veřejně známo a že za vše zaplatíme, pak dospějeme.
Jenže když se rozhlédneme dnes kolem sebe, na morální úroveň této společnosti, bude nám jasné, že tohle, bude bolet. Uran není zrovna mazlivá planeta, ale potřebujeme to.

ZODPOVĚDNOST, bude velké téma pro příštích 2.000 let.

Bude dobré přijmout fakt, že vztahy, tak jak je známe, už dále fungovat nebudou. Moje rada zní: „Přijměte Uranovy zásady sami, dobrovolně a co možná nejdříve! Usnadníte si život.“
Nelpěte na starém, chcete-li mít vztah, musíte ho ozvláštnit, přerušovat, mít v něm svobodu, volnost a nezávislost. Buďte čestné a za své činy zodpovědné. Ptejte se:

„CHTĚLA BYCH SAMA TOHLE ZAŽÍT? Začněte u sebe!
Staré typy a modely vztahů už vesmír nevyrábí. Dožadovat se jich, bude marné.